Hizmetler

Mardin Ambar


Mardin Ambar

 

           Günümüzde Mardin ambar firmaları oldukça gelişme gösteren bir sektör haline gelmiştir. Türkiye’de binlerce Ambar firması bulunmaktadır. Lojistik firması genel anlamı itibarı ile firmaların ürettiği ürünün paketlenmesinden sonra taşınması ve saklanması, diğer bir şekliyle de kişilerin eşya taşımında nakliyat arabalarını tutmak için kiralama yaptıkları yere denmektedir. Lojistik firması kuran kişinin bu hizmet için araç ve yere sahip olması ve sermayesinin iyi olması gerekmektedir.

 

            Bizler bu yola çıkarken küçük yapılardan başlayarak büyük işlere imza attık. Firmamız 2008 yılından bu yanadır yurt içi taşımacılık yapan bir nakliyat şirketidir. Önceleri büyük şehirlerde yaptığımız hizmetleri sonradan geliştirerek tüm yurda yaydık. Bu sayede Türkiye'nin her yerine ambarlar kurduk. İşte bu ambarlardan bir tanesi de Mardin ambarı yerimizdir.

 

 Mardin ve Gelişimi;

 

            Mardin, tarihi ve petrol rafineleri ile oldukça iyi bir ilimizdir. Mardin, hem turistik açıdan gelişmiştir. Hem de petrol hazinesi sayesinde Türkiye'nin oldukça önem arz eden bölgeleri arasındadır. Bu yüzden bizlerde bu ekonomiye dayanarak Mardin ambarı yerimizi oluşturduk. İstanbul Mardin ambarı sayesinde Mardin’de olan şirketlerin yük ve eşyalarını bünyemizde bulundurarak taşımacılığını üstlenmekteyiz. Gebze Mardin ambarı diğer ambarlara oranla daha önem arz eden bir yapıya sahiptir. Çünkü burada bulundurduğumuz ve taşımacılığını yaptığımız ürünler çeşitlilik arz ettiğinden iyi şekilde barındırılıp taşınması gerekmektedir.

 

  Mardin Nakliyat Ambarı araçlar:  

 

            Nakliyatlarımızda sadece Mardin Nakliyat Ambarı değil havada karada ve denizde de araçlarımızı bulundurup her türlü taşımacılığa uzantı yapmaktayız. Bu sayede sizlerin her türlü işlerine cevap veren kuruluş ve araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımız her türlü taşımacılık konforuna sahip araçlardır. Bunun yanında uzman çalışma arkadaşları ve işlerinde oldukça dikkatli şoförlerle çalışmaktayız.

 

            Araçlarımızın ve ambarlarımızın iç ve dış kalitesi her türlü malzemeyi barındıracak kapasiteye sahiptir. Bunun yanında birde parsiyel taşımacılıkla sizlerin nakliyat işlerini bölüştürerek aynı araca yüklemekte ve sizlere uygun fiyatlara taşımacılık yapmaktayız. Bu işlerimize Anadolu yakası Mardin ambarı ve diğer bütün il ambarlarımızda dâhildir. Sizlere düşen yapacağınız nakliyat işlerinizde sitemizi veya bizleri arayarak destek istemek olacaktır. Sonrasıyla uzman arkadaşlarımız ilgilenerek malınızı en kısa sürede götürmek istediğiniz yere güvenle taşıyarak teslimat yapacaktır.

 

 ► GEBZE MARDİN AMBAR

 ► ANADOLU YAKASI MARDİN AMBARI

 ► İSTANBUL MARDİN AMBAR

 ► TUZLA ORHANLI MARDİN AMBARI

 ► İZMİT KOCAELİ MARDİN AMBAR

  ADAPAZARI MARDİN AMBAR


adıyaman ambar, batman ambar, antep ambar, gaziantep ambar, diyarbakır ambar, gebze ambar, şanlıurfa ambar, mardin ambar, maraş ambar, kilis ambar, elazığ ambar, malatya ambar, tuzla ambar, hatay ambar, kilis ambar