Hizmet Bölgeleri

İskenderun Ambar


 İskenderun Ambar

 

            www.payamlojistik.com web adresiyle tanıtımı yapılan Payam Lojistik firmamızın çağrı merkezlerini arayarak Türkiye genelinde yaygın bir şekilde hizmet veren ambarları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Payam Lojistik firmasının Türkiye genelinde hizmet veren ve Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış olan ambarlarından birisi de İskenderun Ambar firmasıdır. İskenderun Ambar firması sayesinde Türkiye’nin en güney ucu ile İstanbul merkezli nakliyat işlerini son derece organize bir şekilde sürdürebilmektedir.

 

            İskenderun Ambarı firmasının başarılı çalışmaları ve nakliyat işlerinde gösterdiği yüksek iş gücü sayesinde bölgenin nakliyat işleri kısa sürede ve sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Payam Lojistik firması kurulduğu günden bu yana İskenderun Ambar hizmetlerini sürdürmektedir. Komple ve parça taşımacılık, nakliyat işlerini birlikte yürütmektedirler. İskenderun Ambarı firması tesislerinde depolanan yükler İstanbul’a en uygun, tüm begeleri tam ve kullanışlı nakliyat araçları ile taşınmaktadır.

 

İskenderun Nakliyat Ambarı

 

            Taşınabilecek her türde nakliyata konu emtiaların tamamını güvenilir bir şekilde nakledecek araç filosuna sahiptir. Bu araç filosu ile taşınacak ürünlerin tamamı kısa sürelerde ve vaat edilen zamanda adreslerine teslim edilmektedir. İskenderun Nakliyat Ambarı tesislerinde depolanan eşyalar veya nakliyata konu ürünler sadece İstanbul’a gönderilecek olan ürünler değildir. Hatay Ambarı tesislerinde, depolarında depolanan ve kargo nakliyat olsun toplu taşımacılık olsun nakliyatı gerçekleştirilecek ürünler başka şehirlere de taşınabilmektedir.

 

            Payam Lojistik firmasının Türkiye’nin bir çok yerinde yaygın şekilde faaliyet gösteren ve Payam Lojistik ile anlaşmalı olan ambarlarının olması bu ambarlar arasında da nakliyat işlerinin yürütülmesini sağlamaktadır. Özellikle kargo nakliyat firması olarak faaliyet gösterdiği işlerde ambarlar arasında mükemmel bir organizasyon gerçekleştirilmekte muhteşem bir iş akışı ile işler zamanında tamamlanmakta ve müşterilerin memnuniyeti en üst düzeyde sağlanabilmektedir. Müşteri memnuniyeti firmanın sunduğu hizmetlerin genel bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

 

            İskenderun Nakliye Ambarı çalışanları ile Payam Lojistik çalışanlarının gösterdikleri üstün organize olma kabiliyeti sayesinde işlerin gerçekleştirilmesindeki mükemmellik firma ile çalışan bireysel veya kurumsal tüm tarafların dikkatlerini çekmektedir. Bu denenle firma ile bir kez çalışan tüm müşteriler sürekli olarak bütün nakliyat işlerinde İskenderun Ambar ile çalışmayı tercih etmektedirler. Payam Lojistik ve bağlı birimleri ve ambarları ile çalışmak ve yüklerinizi taşıtmak için firma ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

 

 ► İSTANBUL İSKENDERUN AMBAR

 ► ANADOLU YAKASI İSKENDERUN AMBAR

 ► TUZLA İSKENDERUN AMBAR

 ► GEBZE İSKENDERUN AMBAR


adıyaman ambar, batman ambar, antep ambar, gaziantep ambar, diyarbakır ambar, gebze ambar, şanlıurfa ambar, mardin ambar, maraş ambar, kilis ambar, elazığ ambar, malatya ambar, tuzla ambar, hatay ambar, kilis ambar