Hizmet Bölgeleri

Kilis Ambar


Kilis Nakliyat Ambarı
 

            Ulaşım belki de insanlık kadar yaşlı olan tek şey. Günümüzde bilim ve teknolojinin kat ettiği ilerleme ile bu çok daha kolay bir vaziyete gelmiş durumda. Artık bir yere bir şeyi ulaştırmak, iletmek çok kolay.Kilis Ambar işlemlerin kolaylaştığı gibi ulaşımın yapılma biçiminde de büyük yol kat edildi. İnsanlığın ilk zamanlarında ulaştırma hizmetleri klasik sistemler ile gerçekleştirilirken günümüzde arzu edilen nakliyat saatler içerisinde dahi istenen yere ulaştırılabiliyor.

 

 Kilis Ambar Sistemi ve Faydaları

 

            1980'den sonra Türkiye'de özel sektör ve kişisel yatırımların teşvikinin artması ile ulaştırma ve lojistik alanında da kalite düzeyinde büyük yükselme yaşanmıştır. Günümüzde kargo edilecek, taşıması gerçekleştirilecek mal ve ürünlerin direkt olarak ulaştırılmak yerine nakliye güzergahı üzerinde çeşitli ambarlarda analiz ve gidecekleri bölgelere göre ayrıştırılmaları nakliye işlemini kolaylaştırdığı gibi harcanacak insan enerjisini ve yakıt tüketim masraflarını azaltmakta, hızlı çalışma, hızlı nakliye imkanı sunmaktadır. İstanbul Kilis Ambar nakliye sektöründe marka adı yaratma konusunda öncü bir şart olan hızlı ve etkili çalışma için ambar sistemi bir öncül oluşturur.

 

 Kilis Ambarı Anadolu Yakası

 

            Kilis ambarı bölge genelinde yerel çapta önemli konuma sahip bir alanda yer almaktadır. Komple veya parsiyel nakliyelerde Orhanlı Kilis Ambarı bünyesinde gerekli düzenlemeler, yönlendirme ve sevkler yapılmakta lojistik nakliyat araç ve tırları ile ürünlerin ulaşımı en hızlı gerçekleşecek biçimde programlanarak araçlara yüklemeler yapılmaktadır. Bu bağlamda Kilis ambarı sizler için hem bir depolama hem de bir koordinatör vazifesini üstlenmektedir. Kilis Ambarı İkitelli Güneydoğu alanının bir kilit noktası niteliğindedir.

 

            İstanbul, Gebze, Kocaeli, Anadolu yakası, İzmit, Adapazarı, Düzce gibi bölge illerine geniş hizmet sunan ve tüm Türkiye genelinde 81 ile dağıtım yapabilen Kilis Ambarı şubesinden yola çıkan araçlar yol boyunca çeşitli il ve ilçelerdeki acentelere boşaltım yaparak malların hızlı biçimde aktarım ve iletimini sağlamaktadır. 2 gün içerisinde ülkenin bir ucundan diğerine ulaştırmayı sağlayan bu sistem ile Kilis Ambarı'nda yalnızca gönderimleriniz değil aynı zamanda bölge bazında yapılacak olan dağıtımlar için mal kabuller de alınır. Bu ürünler oldukça kısa bir sürede bölge bazında alıcılara ulaştırılır.

 

             Kilis Ambarı sorun değil en makul çözümleri göze ve gönle hitap eden fiyatlarla üretmeyi yalnızca bir prensip değil aynı zamanda misyon da edinir.

 


adıyaman ambar, batman ambar, antep ambar, gaziantep ambar, diyarbakır ambar, gebze ambar, şanlıurfa ambar, mardin ambar, maraş ambar, kilis ambar, elazığ ambar, malatya ambar, tuzla ambar, hatay ambar, kilis ambar