Hizmet Bölgeleri

Malatya Ambar


Malatya Nakliyat Ambarı
 

    Malatya Ambarı Payam Lojistik firmasının Doğu Anadolu bölgesinde bulunan önemli ambarlarındandır. Depo olarak bölgenin en önemli duraklarından ve toplanma merkezlerindendir. Malatya ve yakın çevresinden nakliyat firmasına teslim edilerek taşınmak üzere toplanan yükler bu ambarda toplanmaktadır. Malatya Ambarı da diğer ambarlar gibi Payam Lojistik firması ile İstanbul merkezli olarak taşımacılık işlerini yürütmektedir.

 

            Kurulduğu günden beri tüm nakliyat işlerinde başarılı çalışmalar yürütmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak görmektedir. Malatya Ambarı firmasına teslim edilen ürünler alındığı gibi sahiplerine teslim edilmektedir. Türkiye genelinde faaliyet gösteren diğer ambarlardan da kargo nakliyat işleri olarak Malatya Ambarı firmasına ulaştırılan yükler herhangi bir zaman kaybına fırsat verilmeden yüklerin sahiplerine teslim edilmektedirler. Malatya Nakliye Ambarı Payam Lojistik firmasına bağlı olarak çalışan diğer ambar firmaları ile organize olarak çalışmaktadır.

 

 Malatya Nakliyat Ambarı

 

            Türkiye genelinde parça olarak toplanan yüklerin nakliyesinde özellikle hassas bir çalışma modeli gerçekleştirilmektedir. Ambarlarda toplanan yükler ait olduğu bölgenin veya şehrin ambarlarına gönderilerek sahiplerinin belirttiği adreslere teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Malatya Nakliyat Ambarı, müşterilerin siparişi ile gelen yüklerin alınması talebini müşterinin belirttiği adresteki gezici kargo araçları ile toplamakta ve ambar depolarına getirmektedir. Toplu yük olmadığı sürece gezici araç ile getirilen yükler burada gönderileceği şehre yeterli miktarda yük çıkıncaya kadar bekletilmektedir.

 

            Malatya Ambarı depo larında bekletilen bu yükler örneğin Antep Ambarı firmasına gönderilecekse veya İstanbul merkez ambarına gönderilecekse buraya gönderilecek yükün birikmiş olması ve bu bölgeye gönderilecek aracın hareket ettirilerek sevk edilmesine imkan verecek düzeye ulaşmış olması gerekmektedir. Malatya Nakliyat Ambarı firmasının depolarında biriken yükler taşınacak miktara ulaştığında gitmesi gereken adreslere teslim edilmek üzere nakliyat firmasının geniş filosuna ait araçlardan en uygun nakliyat aracı yükleri taşımak üzere hareket ettirilir.

 

            Öncelikle taşınacak yüklerin hızlı, güvenilir ve herhangi bir kayba fırsat verilmeden araçlara yüklenmesi sağlanır. Bu işlem yapıldıktan sonra yol boyunca herhangi bir çarpma ve olumsuzluğa karşı gerekli tedbirler alınır ve araç belirlenen zamanda hareket ettirilir. İstanbul’a veya diğer bölgelere gönderilen ürünler tam bir ehemmiyet içerisinde sahiplerine teslim edilmek üzere taşınır. Taşınan yükler güvenli ve eksiksiz olarak müşterilere teslim edilir.
 

 

 ► GEBZE MALATYA AMBAR

  ANADOLU YAKASI MALATYA AMBARI

 ► İSTANBUL MALATYA AMBAR

  TUZLA ORHANLI MALATYA AMBARI

 ► İZMİT KOCAELİ MALATYA AMBAR

 ► ADAPAZARI MALATYA AMBAR


adıyaman ambar, batman ambar, antep ambar, gaziantep ambar, diyarbakır ambar, gebze ambar, şanlıurfa ambar, mardin ambar, maraş ambar, kilis ambar, elazığ ambar, malatya ambar, tuzla ambar, hatay ambar, kilis ambar