Hizmetler

Sigortalı Taşımacılık


 SİGORTALI TAŞIMA        

 

            Sigortalı taşıma işlemleri, nakliyat sektöründe, çıkacak aksaklıkları ve sorunları engellemek için uygulanan yöntemlerdendir. Payam Lojistik Sigortalı Taşımacılık hizmetlerinde, belli koşullar belirlemiştir.

 

 SİGORTALI TAŞIMACILIK NASIL YAPILIYOR?

 

            Araç Filomuzda bulunan ve her bir araca yüklenen emtiaların 250.000₺ ye kadar hasar sigortası otomatik olarak devreye alınmaktadır. Ayrıca müşteriye özel sigortalı taşıma çözümleri sunan firmamız eşyanın bedelini bildirmesi durumunda müşterinn onayı ile ek bir sigorta güvncesi sağlamaktadır. Firmamızla gerçekleştirdiğiniz işlemlerde, ERGO Sigorta ile yükleri sigortalamaktayız.

 

 SİGORTALAMA ÇEŞİTLERİ

 

            Tam ziya sigortalama sisteminde, araç ve yük beraber zarar gördüğünde devreye girmektedir. Bu sigortalama işlemi, ekonomik olmakla birlikte, en çok tercih edilen sigortalama sistemidir. Aracın kaza geçirmesi, yanması veya benzeri zararlara uğraması, tam ziya sigortalama işlemleriyle sigortalanmaktadır.

 

            Dar teminat sigortalama sisteminde ise, yükün ıslanması, çalınması veya yanması gibi durumlarda uygulanan sigortadır. Bu sigorta kapsamına araç dâhil edilmemektedir. Bu sigorta kapsamına, aracın girmemesi nedeni ile fazla rağbet görmemektedir. Başta belirttiğimiz gibi, aracında sigorta kapsamına girmesi nedeni ile tam ziya sigortalama işlemi, daha çok tercih edilmektedir.

 

            Geniş teminat sigortalama işleminde, Yük alınan adresten, yükün bırakıldığı adrese kadar oluşan bütün zararların karşılandığı sigorta şeklidir. Bu sigortalama işlemi de, tercih edilmektedir.

 

 PAYAM ŞOFÖRLERİ ÖZEL EĞİTİMLİDİR

 

            Şoförlerimiz gerekli olan bütün belgeler sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır. Bu nedenle, güvenle teslimat yapabilirsiniz. 

 

            İşinde uzman olan ve işini meslek edinmiş elemanlarımız, bütün nakliyat işlerinde, aradığınız güven ve huzuru sağlamaktadır. Ambar taşımacılığında başarılı sonuçlarla, müşteri memnuniyetini kazanan firmamız, hızlı ve söz verilen saatte, teslimat ve paketleme yapmaktadır. Güvenle taşıma yaptırmak için, işin uzmanı nakliyat şirketleri ile çalışmalısınız. Firmamız, sigortalı nakliyat'ta aradığınız doğru adrestir.

 

»Siz de Payam Lojistik SİGORTALI Ambar Servisini tercih edin Başınız Rahat Etsin!  

 

tags: tekirdağ sigortalı taşımacılık, çorlu sigortalı taşımacılık, çerkezköy sigortalı taşımacılık, istanbul sigortalı taşımacılık, arnavutköy sigortalı taşımacılık, ataşehir sigortalı taşımacılık, anadolu yakası sigortalı taşımacılık, avcılar sigortalı taşımacılık, bağcılar sigortalı taşımacılık, bahçelievler sigortalı taşımacılık, bakırköy sigortalı taşımacılık, başakşehir sigortalı taşımacılık, bayrampaşa sigortalı taşımacılık, beşiktaş sigortalı taşımacılık, beykoz sigortalı taşımacılık, beylikdüzü sigortalı taşımacılık, beyoğlu sigortalı taşımacılık, büyükçekmece sigortalı taşımacılık, çatalca sigortalı taşımacılık, çekmeköy sigortalı taşımacılık, esenler sigortalı taşımacılık, esenyurt sigortalı taşımacılık, eyüp sigortalı taşımacılık, fatih sigortalı taşımacılık, gaziosmanpaşa sigortalı taşımacılık, güngören sigortalı taşımacılık, kadıköy sigortalı taşımacılık, kağıthane sigortalı taşımacılık, kartal sigortalı taşımacılık, küçükçekmece sigortalı taşımacılık, maltepe sigortalı taşımacılık, pendik sigortalı taşımacılık, sancaktepe sigortalı taşımacılık, sarıyer sigortalı taşımacılık, silivri sigortalı taşımacılık, sultanbeyli sigortalı taşımacılık, sultangazi sigortalı taşımacılık, şile sigortalı taşımacılık, şişli sigortalı taşımacılık, tuzla sigortalı taşımacılık, ümraniye sigortalı taşımacılık, üsküdar sigortalı taşımacılık, zeytinburnu sigortalı taşımacılık, orhanlı sigortalı taşımacılık, ikitelli sigortalı taşımacılık, sigortalı taşımacılık, samandıra sigortalı taşımacılık, dudullu imes sigortalı taşımacılık, yetpa sigortalı taşımacılık, perpa sigortalı taşımacılık, başiskele sigortalı taşımacılık, çayırova sigortalı taşımacılık, darıca sigortalı taşımacılık, derince sigortalı taşımacılık, dilovası imes sigortalı taşımacılık, gebze sigortalı taşımacılık, izmit sigortalı taşımacılık, körfez sigortalı taşımacılık, gölcük sigortalı taşımacılık, kandıra sigortalı taşımacılık, karamürsel sigortalı taşımacılık, kartepe sigortalı taşımacılık, düzce sigortalı taşımacılık, adapazarı sigortalı taşımacılık, sakarya sigortalı taşımacılık, bolu sigortalı taşımacılık. gaziantep sigortalı taşımacılık, şanlıurfa sigortalı taşımacılık, diyarbakır sigortalı taşımacılık, batman sigortalı taşımacılık, mardin sigortalı taşımacılık, kilis sigortalı taşımacılık, nizip sigortalı taşımacılık, kahramanmaraş sigortalı taşımacılık, adıyaman sigortalı taşımacılık, elazığ sigortalı taşımacılık, malatya sigortalı taşımacılık, hatay sigortalı taşımacılık, iskenderun sigortalı taşımacılık.


adıyaman ambar, batman ambar, antep ambar, gaziantep ambar, diyarbakır ambar, gebze ambar, şanlıurfa ambar, mardin ambar, maraş ambar, kilis ambar, elazığ ambar, malatya ambar, tuzla ambar, hatay ambar, kilis ambar