Mardin Ambar

service details image

Mardin Ambar


Talep gereği olsa gerek Mardin ambar firması olarak gözlemlerimiz ambar sektörünün oldukça gelişme gösteren bir hal almasıdır. Türkiye’de yüzlerce ambar firması bulunmaktadır. Lojistik firması genel anlamı itibarı ile firmaların ürettiği ürünün paketlenmesinden sonra taşınması ve saklanması, diğer bir şekliyle de kişilerin eşya taşımında nakliyat arabalarını tutmak için kiralama yaptıkları yere denmektedir. Lojistik firması kuran kişinin bu hizmet için araç ve yere sahip olması ve sermayesinin iyi olması gerekmektedir.


Küçük Büyük Tüm Firmalara Aynı Kalite Hizmet


Bizler bu yola çıkarken küçük yapılardan başlayarak büyük işlere imza attık. Firmamız 1984 yılından bu yana yurt içi taşımacılık yapan bir nakliyat şirketidir. Önceleri büyük şehirlerde yaptığımız hizmetleri sonradan geliştirerek tüm yurda yaydık. Bu sayede Türkiye'nin her yerinde partnerler kurduk. Bu saydığım ambar şubelerinden bir tanesi de İstanbul Mardin ambar merkezimizdir.


Mardin ve Gelişimi;


Mardin, tarihi ve petrol rafineleri ile oldukça iyi bir ilimizdir. Mardin hem turistik açıdan gelişmiştir hem de petrol rezervi sayesinde yurdumuzun oldukça önem arz eden ili arasında yerini almaktadır. Bu nedenle şirketimiz bu ekonomiye güvenerek Tuzla Mardin ambar hattımızı oluşturduk. Orhanlı Mardin ambar sayesinde Mardin’de olan büyük ve küçük ölçekli kobilerin yük ve eşyalarını bünyemizde bulundurarak taşımacılığını en kaliteli seviyede taşımaktayız. Gebze Mardin ambar diğer nakliyelere oranla daha fazla önem arz eden bir yapıya sahiptir. Çünkü büyük Gebze sanayisinin taşımacılığını yaptığımız ürünler çok fazla çeşitlilik arz ettiğinden iyi şekilde barındırılıp taşınması gerekmektedir.


Her Yük Tipine Uygun Araç


Nakliyatlarımızda sadece Mardin'e ambar değil komple kamyon ve tır taşımacılığında bulundurup her türlü taşımacılığa uzantı yapmaktayız. Bu sayede sizlerin her türlü işlerine cevap veren kuruluş ve araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımız her türlü taşımacılık konforuna sahip araçlardır. Bunun yanında uzman çalışma arkadaşları ve işlerinde oldukça dikkatli şoförlerle çalışmaktayız.


Ambarlarımız Kapasiteli ve Korunaklıdır


Araçlarımızın ve ambarlarımızın iç ve dış kalitesi her türlü malzemeyi barındıracak kapasiteye sahiptir. Bunun yanında bir de parsiyel taşımacılıkla sizlerin nakliyat işlerini bölüştürerek aynı araca yüklemekte ve sizlere uygun fiyatlara taşımacılık yapmaktayız. Bu sevkiyatlarımıza Anadolu yakası Mardin ambarı ve diğer şehirlerimize de ambarlarımız dâhildir. Sizlere düşen yapacağınız nakliyat işlerinizde sitemizi veya bizleri arayarak destek istemek olacaktır. Sonrasıyla uzman arkadaşlarımız ilgilenerek malınızı en kısa sürede götürmek istediğiniz yere güvenle taşıyarak teslimat yapacaktır.


İlgili bağlantılar;

» Mardin ambarı Adapazarı
» Mardin nakliyat acil kamyonet
» Mardin parsiyel taşımaclık
» Mardin parsiyel nakliyat
» Mardin ambarı Sakarya
» Mardin ambarı Dilovası
» Mardin ambarı Kocaeli
» Mardin ambarı Düzce
» Mardin ambarı İzmit